בעידן שבו היכולת לשמר את העובדים הפכה למאתגרת יותר מאי פעם, אין ספק כי חלוקה של מתנות בעבור העובדים המסורים שלכם היא בעלת השפעה חיובית על היכולת להודות ולהוקיר על העבודה הקשה שהם מבצעים לאורך כל השנה. למעשה, כמנהלים של עסק או ארגון, אפשר ואף רצוי להעניק לעובדים מתנות לכבוד חג או ציון דרך משמעותי, כאשר כיום ניתן לבצע את הרכישה אונליין ומבלי לצאת מהמשרד, כחלק מהשקעה כספית אשר מגלמת בחובה פוטנציאל לא מועט בכל הקשור לשימור והערכה של עובד או עובדת בחברה. מהן חמשת המתנות שאותן תוכלו להעניק באהבה לעובדים? להלן הפרטים.

 תיק למחשב

אם אתם רוצים להשקיע את הכסף במתנה פרקטית ומעוצבת, זה הזמן לבצע רכישה של תיק איכותי למחשב. למעשה, מתנות ממותגות לעובדים כמו זו מהווה הזדמנות מעולה ליצור ערך משמעותי בעבור העובדים, וזאת בעקבות רכישה של תיק אותו ניתן למתג עם הלוגו של החברה, בעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. דרך האתר של 12buy ניתן לבצע הזמנה של תיקים ללפטופ שיכולים לסגור לכם את הפינה ולאפשר לכם להעניק לעובדים מתנה מקורית אבל גם פרקטית.

אוזניות

אחד מהאביזרים הכי נמכרים כיום הן אוזניות. מדובר באוזניות איכותיות אשר מאפשרות לא רק להאזין למוזיקה או לפודקסט אלא גם לנהל שיחות במקביל, בין אם בדיוק עובדים או מבצעים מטלה בבית. באמצעות הזמנה של אוזניות איכותיות אפשר ליצור בעבור העובדים חוויה חיובית המגיעה לידי ביטוי באוזניות מעולות  שישרתו אותן למשך זמן רב, כך שניתן יהיה לנצל את חלוקת המתנה לטובת מיתוג מעסיק, וכן יכולת להוביל ליצירה של ערך מוסף בדמות מתנה שכל עובד או עובדת ישמחו לקבל.

כוס תרמית

כוס תרמית משמשת לא רק לשעות העבודה אלא גם לשעות הפנאי, כאשר מדובר בכוס שאותה אפשר למתג עם הלוגו של החברה או אפילו שמו של העובד. הכוס הזו שומרת על חום  וקור למשך זמן רב, כאשר אפשר לנצל אתה הזמנות לטובת עידוד שתייה בקרב העובדים לאורך כל שעות היום. בלא מעט חברות מקובל לחלק את הכוסות הללו לרגל ציון של אירוע חדש או כאשר עובד חדש נכנס לעבודה, כך שמדובר בהשקעה משתלמת בעבור מעסיקים שרוצים להשקיע גם בעובדים הוותיקים אבל גם בחדשים.

 

 

סיכות

סיכה ממותגת הפכה לאחד מהטרנדים החמים ביותר של עולם התעסוקה, ולא בכדי. מדובר בסיכות אשר יכולות לייצג את הלוגו של החברה שלכם באופן יעיל ומכובד, כאשר העובדים אשר מקבלים את הסיכה ויכולים להיעזר בה לטובת שדרוג של תיק, חולצה או כל דבר אחר. מדובר במתנה מדליקה ומאוד מקורית שזוכה לביקוש גבוה, ועל כן רצוי לבצע את ההזמנה כבר עכשיו, כך שניתן יהיה להוביל ליצירה של מתנה שהיא מצד אחד ממותגת אבל מצד שני גם יפה לעין.

מחברת

מחברת ממותגת מהווה דרך מצוינת להעניק לעובדים שלכם מתנה פרקטית התואמת את שגרת העבודה, אבל גם יכולת ליצור מענה אישי המגיע לידי ביטוי במיתוג אשר תואם את ערכי החברה. אפשר להוסיף גם הקדשה שלכם, ובכך ליצור מתנה מקסימה ובעלת ערך מוסף משמעותי.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להשקיע בעובדים שלכם ולהצטרף למנהלים כמו גם מנהלות אשר מקדישים חלק מההון של החברה לטובת העובד. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של מתנות ממותגות כפי שהצגנו אונליין, ובכך לקצר תהליכים ולהעניק לעובדים את המתנה המושלמת.