במקרים רבים, עסק ללא פרסום ושיווק, הוא כמו עסק שלא קיים. ההשקעה בפרסום חיונית, גם בכדי לשרוד בשוק וגם בכדי לשגשג. אחד הדברים הבסיסיים ביותר שתוכלו כעסק לעשות מבחינה זו, הוא להירשם לאינדקסים שונים. אלה אתרים אשר מפרטים רשימות של עסקים בתחום מסוים, בעיר כזו או אחרת ואף באזור גאוגרפי מיוחד. אם אתם עסק ביהודה ושומרון, המענה לכך הוא קרוב לוודאי אתר בשם דפי כתום. מהו אתר זה? מה מיוחד בו? ומה עוד הוא מציע, מלבד עצם רישום פרטיכם כעסק והצגתם לציבור (דבר חשוב כשלעצמו)?

 

פרסום טוב – כדי שימצאו אתכם בקלות

החיבור בין לקוחות לבין עסקים, הוא אתגר קבוע ולא פשוט. כמובן, על רקע התחרות העזה, כמעט בכל תחום מקצועי שהוא. יש דרכים לתת לכך מענה, אם כי הדבר דורש השקעת משאבים שונים, כגון כסף, מומחיות וזמן. בעלי מקצוע מקימים אתרים, מדפיסים כרטיסי ביקור ועוד. אך אחת הדרכים הבסיסיות והיעילות ביותר להגיע ללקוחות (או שהם יגיעו אליכם בעצם), היא להופיע באינדקסים מתאימים. היכן בדיוק? תשמחו לשמוע, כי אתר דפי כתום הוא אתר מוכר ומבוסס למטרה זו. בתור עסק ביהודה ושומרון, זה האתר שבו הייתם רוצים להופיע בכל מקרה. מעל 3,500 עסקים מפרסמים את עצמם במסגרת זו ופירוש הדבר אחד וברור – זה עובד. מה עוד תמצאו בדפי כתום?

 

חלק מפתרון שיווק כולל

דפי כתום הוא למעשה לא רק אתר חשוב, אלא גם עסק בתחום השיווק. בתור עסקים, תוכלו ליהנות מהשירותים השונים שהוא מציע בתחום זה, כולל

 

עוד תועלות לעסקים

דפי כתום מציע לעסקים חבילות עסקיות שונות, כולל חבילת עיצוב ומיתוג או חבילת פרסום אינטרנטית, במחירים של החל מ-3,000 ש"ח. האתר מעוצב בעיצוב ברור, פשוט וענייני, אשר מקל על לקוחותיכם למצוא אתכם. הוא גם כולל מגוון תכנים משלימים, כגון מאמרים וסרטונים מעניינים. כך שגולשים מגיעים אליו במילא ואז הם עשויים גם להגיע לפרטיכם כעסק. לכל הפחות, לשמור את פרטי האתר ולדעת, שזהו מקור מידע טוב לחיפוש עסקים מקומיים.

 

הערך המוסף הציוני

אם עדיין לא שמעתם על כך, יש ל"דפי כתום" גם זווית ציונית מיוחדת. כמו לדברים רבים ביהודה ושומרון, תושבים ועסקים. האתר הוקם על רק חרמות כנגד ישובים אלה, אשר פגעו ועדיין פוגעות במידה כזו או אחרת, גם בעסקים שפועלים בהם. כמו שאומרים, מעשים מדברים בקול רם יותר מאשר דיבורים ואתר זה מזיז דברים קדימה עבור עסקים, באופן מעשי. מי שרוצה להחרים – עניינו. מי שרוצה לתמוך או סתם למצוא עסק מקומי – יש לו כעת אפיק זמין ומצוין למטרה זו.

 

לסיכום

עם מחיר של החל מ-0 ש"ח לחודש לפרסום באתר, כדאי לנסות!