ארצות הברית היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ומדי שנה היא מארחת עשרות מיליוני תיירים ואזרחים שלה השוהים מחוץ לגבולותיה. אם אתם אזרחים של ארצות הברית, והדרכון שלכם פג תוקף משום שלא השתמשתם בו הרבה זמן ולא בדקתם את תאריך התפוגה, אל דאגה! אתם יכולים לחדש אותו כאן בארץ. בואו לקרוא את כל הפרטים על תהליך חידוש הדרכון האמריקאי שלכם בתוך גבולות ישראל.

תהליך החידוש של דרכון אמריקאי – כאן בארץ

בעבר האפשרות לחדש דרכון אמריקאי הייתה זמינה רק למי שנמצא בגבולותיה של ארצות הברית, אך היום אפשר לעשות זאת בכל קונסוליה של ארצות הברית בעולם, בהתאם למדינת המגורים. האפשרות הזאת חוסכת לאנשים זמן יקר וגם לא מעט כסף הנדרשים לטיסה לארצות הברית, להמתנה בתורים ולקבלת תשובה על אישור החידוש או סירוב לו.

דרכון זר הוא בונוס מעולה לכל אזרח, משום שהוא נותן אפשרות להיכנס למדינות שבהן הדרכון הישראלי אינו תקף, ואם מעוניינים ברילוקיישן מטעמי עבודה או התפתחות אישית, קל יותר לעשות זאת כשיש דרכון של מדינה חזקה כמו ארצות הברית.

תהליך חידוש הדרכון האמריקאי שונה קצת מזה של הדרכון הישראלי, בעיקר משום שיש לו דרישות שונות. לפניכם רשימה של פרטים שתצטרכו לתת ועניינים שתצטרכו להשלים כדי להשלים את התהליך של חידוש דרכון אמריקאי בישראל, שלב אחר שלב:

 

 

האם אפשר להימנע מפגישה פיזית?

יש אפשרות להגיש בקשה לחידוש דרכון בדואר, אך תצטרכו לעמוד בכל התנאים שלה:

לבקשה בדואר תצטרכו להוסיף את כל המסמכים והמידע שציינו קודם, הרלוונטיים לחידוש דרכון.

חידוש דרכון אמריקאי בליווי חברה מקצועית

חידוש דרכון יכול להיות תהליך מבלבל, בעיקר בגלל כמות הטפסים והבירוקרטיה המעורבים בו. אזרחים רבים מעדיפים לבקש עזרה מקצועית מחברות כמו Liberty USA, המתמחות בליווי אזרחים המעוניינים לחדש דרכונים ולהוציא אשרות כניסה לארצות הברית. החברות האלו ממלאות בשביל לקוחותיהם את כל הטפסים, מוודאות שכל המסמכים הנדרשים נמצאים ושכמות הטעויות הבירוקרטיות יורדת ל-0. בזכות חברות המציעות ליווי לקראת קבלת דרכון, הלקוחות מרגישים רגועים יותר משום שהם יודעים שהם בידיים טובות ושהתהליך יעבור בצורה הכי חלקה שאפשר.

סיכום

כבר אין צורך לטוס לארצות הברית כדי לחדש את הדרכון, משום שאפשר לעשות זאת אצלנו בארץ. כל מה שצריך לעשות הוא להכין את המסמכים הנדרשים כמו מספר ביטוח לאומי אמריקאי, טופס בקשה להוצאת דרכון, תמונות פספורט ואישורים רלוונטיים נוספים, ולהגיע לפגישה בקונסוליה או לשלוח הכול בדואר עם הדרכון הישן. אם אתם חוששים מטעויות בירוקרטיות, תוכלו לבקש את עזרתן של חברות מקצועיות כמו Liberty USA, שיעזרו לכם לקבל את הדרכון בצורה חלקה ומהירה.