אחד מהספרים המדוברים ביותר שיצאו לאור בשנים האחרונות הוא ללא ספק ספרו החדש של בנימין נתניהו – סיפור חיי. מדובר בספר אוטוביוגרפי שנכתב על ידי ראש הממשלה בעצמו, כאשר מדובר בספרו הרביעי שיוצא לאור ואשר עוסק בעברו הצבאי, המדיני והפוליטי של מי שהצליח לשנות את התמונה הפוליטית במדינת ישראל, ולהשפיע על דורות של ישראלים. מה חשוב לדעת אודות הספר החדש? כל הפרטים בכתבה הבאה.

סיפור חיי – הצצה מרתקת לעולמו של ראש ממשלת ישראל

בנימין נתניהו הוא ראש ממשלת ישראל הנוכחי. נתניהו הוא חבר במפלגת הימין הליכוד ומכהן כיו"ר המפלגה מזה כעשרות שנים, מה שהוביל ברבות השנים להיותו מועמד המזוהה עם התנועה באופן כמעט בלעדי, כפי שניתן להתרשם עם תוצאות הבחירות, שם ניצח את המועמדים האחרים ללא עוררין. הוא החל את כהונתו כראש ממשלה עוד בשנת 1996, אולם עוד לפני כן כיהן בשורה של תפקידים – שגריר ישראל בארה"ב, שר האוצר ועוד. למרות קריירה ענפה ומרתקת בעולם הפוליטיקה, הוא הספיק גם לכתוב כתב כמה ספרים, ביניהם "מקום בין האומות: ישראל והעולם", "נלחם בטרור: כיצד דמוקרטיות יכולות להביס טרוריסטים מקומיים ובינלאומיים" ו"ישראל: היסטוריה תמציתית של אומה שנולדה מחדש". הספרים הללו מתמקדים בהיסטוריה של ישראל, בסכסוך הישראלי-פלסטיני, ובאידיאולוגיה הפוליטית ובחזון שלו כלפי מדינת ישראל. ספרו החדש והמדובר סיפור חיי הגיע במהירות לראש טבלאות הספרים הנמכרים ביותר, כאשר כאן תוכלו לרכוש את הספר, ובהתאם לכך לקבל הצצה לעבר סיפור חייו המרתק של מנהיג, מדינאי ודמות פוליטית שמצליחה לסקרן ולרתק גם לאחר עשרות שנים בזירה הציבורית.

 

 

תכנים ייחודים ומרתקים אודות בנימין נתניהו

בנוף הפוליטי, אין ספק כי בנימין נתניהו מצליח לבלוט, הן בשל הכישורים הנדירים שלו והן בשל היכולת שלו לנהל משחק פוליטי המתבצע ברמת אסטרטגיה גבוהה, גם לאחר שנים רבות של עשייה. סיפור חייו האוטוביוגרפי מספק לכם הצצה לאירועים שונים שהשפיעו על הסיפור של בנימין נתניהו ושזורים בסיפורים מרתקים אודות שיתופי פעולה עם גורמים בינלאומיים, אירועים עוצרי נשימה במסגרת השירות הצבאי שלו בסיירת מטכ"ל לצד הצצה גם לאירועים שהתרחשו במסגרת הביתית עם בני משפחתו וחבריו הקרובים. סיפור חייו שזור בסיפורים של כישלון והצלחה לצד לקחים שמוכיחים כי עם אמונה ניתן לגבור על מכשולים, גם כאשר המציאות המורכבת במדינה משפיעה על קבלת ההחלטות ועל סדר היום. מסקירה של ביקורות מצד עיתונאיים כמו גם הציבור הרחב ניתן להתרשם כי מדובר בספר שהוא בגדר חובה בעבור כל ישראלי שרוצה להכיר את הדמות האניגמטית של פוליטיקאי שהצליח לבסס את מעמדו, ולהפוך למנהיג הבלתי מעורער של תנועת הליכוד, ובעיני רבים גם כמנהיג כריזמטי שלזכותו ניתן לזקוף לא מעט הישגים, החל מחתימה על הסכמי אברהם ועד לקידום מעמדה הכלכלי והביטחוני של מדינת ישראל בכל רחבי העולם, כולל מנהיגים חזקים כמו למשל נשיא ארה"ב, האיחוד האירופי וכן העולם הערבי.

לסיכום

אם אתם מחפשים ספר פוליטי שיעורר בכם מחשבה ללא קשר לדעתכם הפוליטית, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת סטימצקי, שם תוכלו להזמין את הספר סיפור חיי – בנימין נתניהו שהגיע לראש דירוג המכירות של ספרי ביוגרפיה, כמו גם זוכה להתעניינות גבוהה גם בעולם. הביוגרפיה המרתקת החושפת בפני הקוראים שלל אירועים שהתרחשו לאורך השנים לצד הכתיבה הקולחת של נתניהו הופכת את הספר הזה למבוקש במיוחד, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות לרכוש ולקבל הצצה מעמיקה למסע חייו של ביבי.