חללי עבודה משותפים

אם גם אתם עצמאיים בתחומים שונים או מנהלים חברות קטנות, אנחנו בטוחים שמשבר הקורונה שינה אצלכם הרבה תפיסות ודפוסי חשיבה לגבי ניהול העסק שלכם, ואולי אפילו מדובר גם על עסק שנולד בעקבות השינויים הללו כמו עסקים אחרים רבים. אחד מדפוסי החשיבה ה"ישנים" זו המחשבה שעבודה של עצמאיים או של עסקים קטנים חייבת להיעשות תמיד מהמשרד, ובמשבר נראה כי המשק כולו הבין את היתרון של עבודה מהבית. עם זאת, מהר הבינו עסקים ששינוי של 180 מעלות הוא לאו דווקא נכון וחיובי, ושעדיף יותר לשלב את האפשרות של עבודה מהבית עם עבודה משותפת בחללים שיתופיים. מתוך כך קמו לא מעט חברות שמציעות את החוויה הזו ובתקופה האחרונה ישנה חברה אחת שמתבלטת בייחוד שלה ובמה שהיא מציעה לחברות ועצמאיים. אם אתם מחפשים מקום לעסק שלכם זהו בהחלט יכול להיות פתרון מצוין עבורכם וזה הזמן להכיר לכם אותה.

על חברת dogether

האם תהיתם פעם מה בכלל הרעיון של חללי עבודה משותפים? אם הצלחנו להבין שהרבה עסקים יכולים להתנהל באמצעות עובדים שיושבים בבית, למה בכלל צריך מקומות כאלו? ובכן, מפני שעם כל הכבוד לעבודה בבית, אין תחליף אמיתי לאינטראקציה וקשר אנושי בין העובדים. באופן הזה עובדים יכולים להתקרב זה לזה, להפוך לחברים ולייצר עבודה פורה יותר, אפשר להתייעץ, לשתף בבעיות ולעשות סיעור מוחין בכל פעם שצריך וניתן להתמקד יחד בצורה טובה יותר בפתרון בעיות ואתגרים בתהליך העבודה.

את הדבר הזה מציעה חברת dogether עם חללי העבודה שלה והיא מאפשרת לכל עסק, חברה קטנה או עובד עצמאי בודד, לבחור את אפשרויות העבודה שלו. מעבר לכך היא שמה דגש על בניית הקהילה בתוך המקום. הרבה עסקים ועצמאים שונים בתחומי הייטק, מחשבים, פרסום ושיווק וסטרטאפים שנמצאים תחת קורת גג אחת, יכולים להיפגש ולהכיר, מחליפים רעיונות ויוצרים ביחד רשת עסקית איתנה ומגובשת. אם אתם שומעים על יותר ויותר חברות ועסקים שעוברים לעבודה במודל הזה, אלו הם הדברים שגורמים לזה לקרות.

כל מה שצריך במשרד, מבלי שצריך לדאוג לשום דבר

אז אם ככה, למה לא להחזיק משרד? ובכן, קודם כל בשל העובדה שלא מרוויחים את האינטראקציה והקשרים עם חברות ועסקים דומים. כמו כן, חשוב לזכור שניהול משרד מצריך הרבה תחזוקה, הוצאות על לוגיסטיקה ואלקטרוניקה ולא מעט כאב בשורה התחתונה.

עסקים שבוחרים בחללי העבודה של dogether, נהנים לא רק מהם אלא גם ממטבח מאובזר ומצויד בכל זמן, מעמדת קפה ושתייה חמה, ממשרדים פרטיים גדולים ומאובזרים, חדרי ישיבות שניתן לעשות בהם שימוש לעבודה משותפת ופגישות עם לקוחות וכמובן מתחזוקה שוטפת של כל המשרד. מעבר לכך מקום מציע מגוון סדנאות משותפות, פעילויות גיבוש והרבה הפתעות ספונטניות במהלך השגרה.

בחרו את המיקום שמתאים לכם בדיוק

כמובן שחללי העבודה של dogether נמצאים באזורים הטובים ביותר לפעילות עסקית בישראל. dogether עזריאלי ממוקם במחלף ראשונים בין ראשון לציון ונס ציונה ובסמיכות לקניון עזריאלי ראשונים עם מגוון חנויות, בתי קפה, מסעדות ואפילו חדר כושר.

סניף dogether נתניה נמצא במגדל העסקים בפולג שהוא אחד ממתחמי העסקים הבולטים והמובילים מחוץ לתל אביב. בין החברות שנמצאות באזור תמצאו את HP, איקאה, סיסקו, אלביט מערכות ועוד, וגם שם יש קניון גדול לנוחיות העובדים.

בשורה התחתונה, אין ספק כי חללי עבודה משותפים זה הפתרון של העתיד ולגמרי שווה להכיר את היתרונות של dogether.