כאשת עסקים, את מחויבת לקוד לבוש מוקפד שמייצג אותך כהלכה גם במסגרת של פגישות מול ספקים ולקוחות וגם כפועל יוצא כי העבודה מחייבת הגעה לכנסים ואירועים בארץ ובעולם. למרות שבישראל אין קוד לבוש מוקפד, בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שיותר ויותר אנשי ונשות עסקים מעלים את הרמה עם לוקים יפהפיים ועל זמניים. אם גם את רוצה לחדש את הארון  ולייצג את עצמך כהלכה, להלן חמישה לוקים שכל אשת עסקים צריכה שיהיה לה בארון:

מכנס שחור מחויט, חולצה לבנה מכופתרת ונעל בובה

לוק קלאסי ועל זמני כולל מכנס שחור מחויט, חולצה לבנה מכופתרת בגזרה קצת משוחררת וכן נעל בובה שתקפיץ את הלוק כמה שלבים קדימה. למעשה, נעלי בובה לנשים תמיד קלאסיות ובייחוד לנשות עסקים שמקיימות פגישות עם לקוחות וספקים ורוצות להימנע מכאבים חזקים שנוצרים בעקבות עקבים או נעל שאיננה נוחה מספיק. אם עד לפני מספר שנים נעלי בובה היו סטנדרטיות למדי, כיום בזכות חברות מובילות ניתן לבצע רכישה של נעל בובה יפהפייה עם אלמנטים מיוחדים כמו אבנים וקישוטים, ובכך להוביל ליצירה של לוק שהוא מצד אחד קלאסי אבל מצד שני גם טרנדי, כל זאת בזכות שילוב של נעל בובה.

מכנס בגזרה מתרחבת, חולצה שחורה מפשתן ונעל בובה

מכנס בגזרה מתרחבת נחשב לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר במכנס פרקטי אך גם אלגנטי מאוד מבחינת השילוב שלו עם פריטים אחרים, כאשר לאשת עסקים רצוי לצוות ללוק הזה חולצה שחורה עשויה מבד פשתן וכן נעלי בובה בצבע מונוכרומטי כמו שחור או אפור שיסגור את הלוק. מדובר בלבוש שמתאים מאוד לפגישות לא רשמיות או ליום עבודה במשרד, מבלי לוותר על הסטייל אבל גם על הנוחות.

 

 

שמלה שחורה באורך מיני ונעל מוקסין

שמלה שחורה היא שמלה שיש לכל אישה בארון, אולם הסוד ביצירה של לוק מוצלח הוא דווקא שילוב של נעל מיוחדת כמו נעל מוקסין בצבע שחור. בשילוב של ג'קט דמוי עור וכן אביזרים כמו למשל עגילי חישוק ניתן להוביל ליצירה של לוק מושלם בעבור כנסים מקצועיים או פגישה אחד על אחד עם לקוחות פוטנציאליים.

חליפת שני חלקים מפשתן

בד הפשתן הוא אחד הבדים הטרנדיים והאהובים ביותר בקרב נשים, ולא בכדי. מדובר בבד נושם ונעים מאוד על הגוף ועל כן רכישה של חליפת פשתן שני חלקים בצבע פסטל מהווה הזדמנות מצוינת להתלבש בסטייל בחום הישראלי העז. כידוע, ברוב ימות השנה חם מאוד בישראל ועל כן בעבור נשות עסקים, היכולת להרכיב לוק שהוא גם אלגנטי אבל גם מותאם למזג האוויר עשוי להיות מורכב למדי. חליפת שני חלקים מפשתן בשילוב של נעל מוקסין או נעל בובה יאפשר לך להתלבש במינימום מאמץ אבל גם מקסימום תוצאה מבחינת הלוק הסופי.

שמלת מקסי ונעל פלטפורמה

בעבור אירוע לא פורמלי כמו למשל מפגש המתרחש בבית של איש עסקים או מפגש לא פורמלי, שילוב של שמלת מקסי עם פרינט מסקרן כמו למשל פרחים בשילוב של נעל פלטפורמה יאפשר לך להיראות במיטבך, כל זאת בזכות שני פריטים קלאסיים אך גם טרנדיים בעבור כל אישה, ובוודאי בעבור אשת עסקים.

לסיכום

יצירת לוקים קלאסיים ואלגנטיים בעבור אשת עסקים עסוקה ומצליחה עשוי להיות מאתגר למדי. יחד עם זאת, באמצעות יצירה של לוקים קלאסיים המשלבים בין מכנס אלגנטי, חולצה מכופתרת ונעלי בובה ניתן ליצור תמהיל יפהפייה של מיקס אנד מאצ'. בכך, תוכלי לא רק לייצג את עצמך כהלכה אלא גם ליצור ארון בגדים חלומי ועל זמני.